Скутер FoxWell ZW50QT-7 (EAGLE) це збалансований повноцінний двомісний скутер. Ідеально підходить для будь-якої людини, якій потрібно подолати невелику рослину, з'їздити в справах або на ринок. Цей різновид мототранспорту легко керований і дуже маневрений у русі, скутер стане найкращим рішенням для щоденних поїздок без стресу. На скутер ФоксВел встановлений одноциліндровий бензиновий двигун об'єм 80 см3 з функцією повітряного охолодження. Витрата палива на 100 км 1.9 л.
Колеса на 10 дюймів створені спеціально для міських доріг, але вони можуть проїхатися й ґрунтовими дорогами. На цю модель встановлена надійна гальмівна система, спереду один диск, а ззаду — барабанні гальма. Цей малогабаритний транспорт має максимальний розгін 80 км на годину та допоможе з легкістю подолати будь-який корок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Скутер |
| Клас | Новий |
| Об'єм двигуна | 49 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 6.7 л |
| Витрата палива | 1.9 |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Максимальна швидкість | 80 км/год |
| Вага | 85 кг |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Потужність двигуна | 4.76 к. с. |
| Головна передача | Ремінна |
| Розташування циліндрів | Послідовне |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Виробник | Foxwell |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1830 мм |
| Ширина | 665 мм |
| Висота | 1120 мм |