Lifan KP 200 - має дорожчий вигляд за свою ціну. Гострий дизайн у стилі "спорт-нейкид", агресивна оптика та якісний пластик, який не гримить на нерівностях і зберігає заводський вигляд навіть через роки експлуатації.
Особливості:
Характеристики:
Мотоцикл Lifan KP 200 (LF200-10B) з доставкою по всій Україні! Доступні готівковий, безнадійний розрахунок і купівля в розшарування. Замовляй прямо зараз і отримай консультацію телефоном!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Марка | Lifan |
| Сумісність з маркою | Lifan |
| Виробник | Lifan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Клас мотоцикла | Класик |
| Клас | Новий |
| Об'єм двигуна | 199 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 14 л |
| Витрата палива | 2.7 |
| Колір | Різні кольори |
| Система запуску | Електростартер |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Максимальна швидкість | 135 км/год |
| Вага | 140 кг |
| Охолодження двигуна | Рідинне |
| Потужність двигуна | 17.5 к. с. |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Стан | Новий |
| Розташування циліндрів | Послідовне |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2060 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 1105 мм |